Gm. Tomaszów Lubelski: Laboratoria przyszłości w wiejskich szkołach

  • 24.01.2022, 08:07
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Laboratoria przyszłości w wiejskich szkołach Fot. pixabay.com
Aż 270 tys. zł otrzymała gmina Tomaszów Lubelski Gmina Tomaszów z ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Nowoczesny sprzęt trafi dzięki temu do ośmiu szkół.

Po 30 tys. zł otrzymają Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Szarowoli, SP im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii, SP im. Żołnierzy Września 1939 r. w Majdanie Górnym, SP Pasiekach, SP im. Jana Kochanowskiego w Łaszczówce, SP w Rogóźnie i SP w Typinie. Dwa razy więcej pieniędzy do wydania będzie miała zaś SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach.

"Labolatoria przyszłości" to program Ministerstwa Edukacji i Nauki realizowany we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ma na celu doposażenie szkół w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu lekcje i zajęcia pozalekcyjne mogą być prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe