Zamość: Artystki z MDK wyróżnione za zorze

  • 21.01.2022, 08:24
  • ak
Zamość: Artystki z MDK wyróżnione za zorze Fot. MDK Zamość
Trzy wychowanki zajęć plastycznych prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zostały dostrzeżone przez jury VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorza Polarną”, organizowanego przez Stowarzyszenie TRAK wraz z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Konkurs odbył się w ramach projektu Festiwal Zorzy Polarnej. Obraz namalowany przez 7-letnią Gabrielę Marcyniuk został wyróżniony. Z kolei prace autorstwa 9-letniej Zofii Sakowicz i 10-letniej Zuzanny Kobylarz zakwalifikowały się do udziału w wystawie pokonkursowej.

Wszystkie dziewczynki kształcą swoje plastyczne talenty w „Klubie Działań Plastycznych MDK” pod okiem Magdaleny Majer.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
>>>>>>>
>>>>>>> 23.01.2022, 15:33
Trochę przykre- sprawy aktualne są oczywiście bardzo dobre i gratulacje dla dziewczynek i nauczycielki, tylko taka refleksja- zaglądając na stronę MDK nie ma jakiejś zakładki gdzie się wspomina dawnych nauczycieli, jedni jeszcze żyją, inni już nie, nie ma słowa o nich a to dzięki nim ta placówka dalej istnieje i artystycznie rozwija talenty. Tamci nauczyciele też mieli osiągnięcia, no ale cóż- są jak rzeczy które już nie są wartościowe, najlepiej wrzucić je do kontenera i wyrzucić z pamięci.

Pozostałe