Biłgoraj: Moda to ich konik. Uczennice ZSZiO awansowały w olimpiadzie

  • 21.01.2022, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Moda to ich konik. Uczennice ZSZiO awansowały w olimpiadzie Fot. pixabay.com
Pięć uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących weźmie udział w centralnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

W etapie okręgowym wzięło udział 9 reprezentantek biłgorajskiej szkoły, ale awans zapewniło sobie 5 z nich. Są to: Anastasiia Burlak, Nadiia Hapchuk, Lina Kaminska, Olena Lysenko oraz Lina Muskhadzhiieva. 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.jest organizowana przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Udział w etapie centralnym to sukces, zwłaszcza  że zdobycie tytułu finalisty, a także laureata zwalnia z części pisemnej egzaminu zawodowego. Ułatwia również rekrutację na tę łódzką uczelnię.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe