Zamość: Stypendyści "Lubelskiej kuźni talentów" uczą się w ZSP nr 5

  • 19.01.2022, 14:00
  • ak
Zamość: Stypendyści "Lubelskiej kuźni talentów" uczą się w ZSP nr 5
Nie tylko uczniowie Ekonomika, czyli ZSP nr 1 w Zamościu, ale również Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 im. Józefa Piłsudskiego zasłużyli sobie na stypendia z finansowanego przez Unię Europejską programu "Lubelska kuźnia talentów".

Za osiągnięcia z poprzedniego roku szkolnego w bieżącym comiesięczne wsparcie finansowe ma otrzymać dziewięcioro uczniów Rolniczaka. Są to: Dominika BorekDawid FurlepaKornelia GalardziakKalina Kawalec, Katarzyna Kazimierczuk, Agata Koczułap (wszyscy z klas technik weterynarii), Magdalena NiedzielakKarolina Pilipczuk Ewelina Łygas (technik żywienia i usług gastronomicznych).

Czytaj także: Mnóstwo talentów w zamojskim Ekonomiku

Czytaj także: Uczennice ZSZiO stypendystkami "Lubelskiej kuźni talentów"

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe