Narciarstwo: Nie tylko LZS

  • 21.01.2022, 12:11
  • MaSzt
Narciarstwo: Nie tylko LZS Fot. pixabay.com
W sobotę, 22 stycznia Tomaszów Lubelski będzie gościł uczestników mistrzostw Polski krajowego zrzeszenia LZS w biegach narciarskich. Zawody rozpoczną się o godz. 10 na trasach biegowych Siwej Doliny, ze startem i metą na stadionie OSiR Tomasovia.

W kategoriach młodzieżowiec, junior i junior młodszy mężczyźni będą się ścigali na dystansie 10 km, zaś kobiety będą miały do pokonania trasę o długości 7,5 km. Dla młodziczek i młodzików oraz w kategorii masters przewidziano dystans 5 km. Z kolei dzieci, w zależności od wieku, będą rywalizowały na trasach 2,5 i 1,5 km.

Mistrzostwa będą miały charakter otwarty, a więc będą w nich mogli wystartować zawodnicy nie tylko z klubów zrzeszonych w LZS. Uroczyste zakończenie zawodów, podczas którego nastąpi dekoracja najlepszych uczestników mistrzostw, zaplanowane zostało na godz. 13.15.

Mistrzostwa odbędą się pod patronatem prezesa Rady Głównej Krajowego Zrzeszenia LZS i jednocześnie posła Mieczysława Baszko, marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, starosty tomaszowskiego Henryka Karwana i burmistrza Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe