Piłka nożna: Trudne zimowe przeprowadzki

  • 19.01.2022, 15:04
  • MaSzt
Piłka nożna: Trudne zimowe przeprowadzki
Trener Jerzy Bojko przybył na ratunek Pogoni 96 Łaszczówka. Związał się z tym klubem umową ważną do końca czerwca.

W sobotę, 16 stycznia piłkarze Pogoni 96 Łaszczówka poznali swojego nowego szkoleniowca. Został nim Jerzy Bojko, który w najbliższą niedzielę, 23 stycznia skończy 66 lat. Dotychczasowy trener Artur Jaremko będzie w rundzie wiosennej prowadził Koronę Łaszczów.

– Pogoń znalazła się w tarapatach, więc postanowiłem jej pomóc, tak zwyczajnie, po znajomości. W sobotę spotkałem się z zarządem klubu i zawodnikami. Porozmawialiśmy o współpracy. Ten zespół – to pełne amatorstwo. Tu nie ma pieniędzy. Piłkarze grają w tej drużynie, bo chcą to robić z pasji. Możemy się spodziewać w rundzie wiosennej, jak to było w rundzie jesiennej, licznych zmian w składzie. Będzie zapewne spora rotacja wśród zawodników, brak stabilizacji. Dlatego nie zagramy pod presją utrzymania się w klasie okręgowej. Jeśli spadniemy do klasy A, to nikt nie będzie robił z tego tragedii, nikt nie będzie z tego powodu rozdzierać szaty – mówi trener Bojko.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe