Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia

  • 17.01.2022, 16:45
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia
Jutro, 18 stycznia, jak co wtorek ukaże się nowy numer Kroniki Tygodnia. Co znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Kocham moją  Babcię. Kocham mojego Dziadka – dwie strony, także opatrzonych fotografiami życzeń z okazji nadchodzących ważnych świąt tych, którzy swoje wnuczki i swoich wnuków umieją rozpieszczać najpiękniej.

>>>> Nadeszła pora na umieranie. W 2021 roku w Polsce zmarło ponad 520 tys. osób, w tym prawie 30,5 tys. w województwie lubelskim. To o ponad 41,8 tys. więcej niż w 2020 r., który był pierwszym rokiem pandemii.

>>>> To tak, jakby w ciągu niespełna dwóch lat wymarli wszyscy mieszkańcy Zamościa, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego. W zeszłym tygodniu przekroczyliśmy granicę 100 tys. zgonów pacjentów z COVID-19.

>>>> Czy niedawno otwarte rondo przy ul. Żwirki i Wigury, Alei Sportowej i Ordynackiej w Tomaszowie Lubelskim będzie nosiło imię Jana Olszewskiego? Podpisy w tej sprawie zbiera poseł Tomasz Zieliński.

>>>> Czy przy ul. Łukasińskiego pasy na przejściach dla pieszych będą bardziej widoczne? Bo teraz wygląda to marnie.

>>>> Nie wszyscy policjanci zamojskiej patrolówki dostali nagrody. Ich żony są oburzone, bo uważają, że powinno być inaczej. Napisały w tej sprawie list do redakcji. 

>>>> Zamojskie licea wypadły zdecydowanie lepiej niż te z pozostałych miast powiatowych. Ale w kategorii techników nie było mocnych na Biłgoraj. Dlaczego? Zbieramy komentarze do rankingu "Perspektywy 2022".

>>>> Drugie podejście do likwidacji. Czy to koniec szkoły w Sahryniu (gm. Werbkowice)?

>>>> Wielkich inwestycji w zamojskim ZOO w najbliższym czasie nie będzie, ale drobne zmiany na lepsze na pewno zostaną wprowadzone. Jakie?

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe