Zamość: Naczelnik prewencji w KMP został emerytem

  • 16.01.2022, 10:48
  • ak
Zamość: Naczelnik prewencji w KMP został emerytem Fot. KMP Zamość
Przepracował w policji ponad 30 lat. Ostatnio podinspektor Tomasz Martyniuk był naczelnikiem wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Teraz jest policjantem emerytowanym.

Odchodzącego na emeryturę wieloletniego funkcjonariusza pożegnali uroczyście w piątek (14 stycznia) komendant miejski inspektor Wiesław Pawluk wraz ze swoimi zastępcami i kadrą kierownicża jednostki.

Szef zamojskiej policji dziękował podinsp. Martyniukowi za zaangażowanie i determinację w realizacji codziennych zadań oraz profesjonalne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. Podkreślał też olbrzymi wkład naczelnika w kształtowanie właściwych postaw i merytoryczne przygotowanie policjantów zamojskiego garnizonudo trudnej i odpowiedzialnej służby. Życzył też "zdrowia, twórczych sił, wszelkiej pomyślności, nowych doświadczeń oraz realizacji marzeń i rozwijania życiowych pasji".

Podinspektor Tomasz Martyniuk służbę w policji rozpoczął na początkulat 90.. Na początku służył w pow. hrubieszowskim, później w zamojskim, od początku był związany z pionem prewencji.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubieszowianka
Hrubieszowianka 17.01.2022, 20:43
Życzę Panie Tomaszu dużo zdrowia na zasłużonej emeryturze.
BMWrejserLZ
BMWrejserLZ 16.01.2022, 15:26
Swoje wypracował to niech idzie na emeryturę..
To że wam biedaki *** piecze że wy musicie zapiera..dalac do końca życia to nie znaczy że ktoś inny też musi.. trzeba było się uczyć xD

Andrzej
Andrzej 17.01.2022, 16:44
A ty czego się naumiałes nierobienie?
BMWrejserLZ
BMWrejserLZ 18.01.2022, 17:09
Andrzejku... ja się naumiałem i nie muszę ciężko pracować bo taką mam pracę i sobie ją chwalę.. ale widać,że niektórych boli to,że ktoś kto ma wypracowane XX lat pracy należy mu się coś..a jeden z drugim płacze że jak to na emeryture? ale ze jak? to tak mozna? a no widac MOZNA.

weźcie sie ludzie do pracy to nie bedziecie biedować i płakac ze wam malo i ze tacy biedni jestescie ojejku.. NI MA NA CHLIB ni ma ni ma... och ach szloch ;(((
Rexio
Rexio 16.01.2022, 11:39
Darmozjad około lat 50 ,i tu ma być dobrze

Pozostałe