Komarów-Osada: Poleje się krew. Dołącz do akcji

  • 17.01.2022, 09:00
  • ak
Komarów-Osada: Poleje się krew. Dołącz do akcji Fot. pixabay.com
To pierwsza tego rodzaju akcja w tym roku, ale na pewno nie będzie jedyna. W najbliższą niedzielę, 23 stycznia w Komarowie-Osadzie będzie można honorowo oddać krew.

"Krew to najcenniejszy dar, jaki możesz ofiarować drugiemu człowiekowi!" – podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia, czyli członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi. I w niedzielę zapraszają do Samorządowego Ośrodka Kultury.

Akcja krwiodawstwa ma się rozpocząć o godz. 10 i potrwać do 13. Aby oddać krew trzeba być osobą pełnoletnią i zdrową. Na oddanie krwi należy przyjść po lekkim posiłku. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe