Zamość: Stypendyści marszałka z I LO

  • 16.01.2022, 12:06
  • ak
Zamość: Stypendyści marszałka z I LO
Troje uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu zostało stypendystami marszałka województwa lubelskiego.

Aby takie wyróżnienie otrzymać, należało ciężko pracować i odnosić sukcesy. Udało się to trojgu licealistów z zamojskiego "starego" ogólniaka. Stypendystami w ramach programu ,,Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021-2023'' współfinansowane przez Unię Europejską zostali: Jakub Pacaj, Aleksandra Tarasewicz i Piotr Zaręba.

Ten ostatni młody człowiek, uczeń Marty Dynowskiej, jest laureatem Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ. Z kolei Jakub i Ola otrzymali stypendia za bardzo wysokie wyniki w nauce i również sukcesy w Olimpiadzie Chemicznej.

Czytaj także: Ponad 60 talentów w zamojskim Ekonomiku

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe