Zamość: Pomóż WOŚP, zgłoś się do ZDK

  • 17.01.2022, 08:00
  • ak
Zamość: Pomóż WOŚP, zgłoś się do ZDK
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu jest zarejestrowany w Młodzieżowym Domu Kultury, ale na finał w niedzielę 30 stycznia szykuje się również Zamojski Dom Kultury. I liczy na wsparcie.

W ZDK dla orkiestry Jurka Owsiaka zostanie zorganizowany koncert Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna. Towarzyszyć mu mają też dodatkowe atrakcje, m.in. aukcje, a także słodka kawiarenka. I w ich przygotowaniu potrzebna jest pomoc.

Mile widziani będą wszyscy, którzy chcieliby na licytacje przekazać jakiś wartościowy, atrakcyjny gadżet. Chętnie przyjęte zostaną również osoby, które upieką ciasto na kiermasz słodkości. Potrzeba też rąk do pracy, więc może ktoś zdecyduje się zostać wolontariuszem?

Wszyscy, którzy chcieliby jakoś w organizację wydarzenia się zaangażować, proszeni są o kontakt z Kasią Figurą z ZDK pod nr tel.: 604116932 lub na adres mail: [email protected]

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ciekawy
ciekawy 17.01.2022, 10:00
a w Twierdzy będą wystepy tez czy tylko w MDK i ZDK ?

Pozostałe