Zamość: Dziecko w obiektywie - zaproszenie do konkursu

  • 14.01.2022, 11:19
  • ak
Zamość: Dziecko w obiektywie - zaproszenie do konkursu Fot. pixabay.com
Przedszkole Miejskie nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu organizuje powiatowy konkurs fotograficzny "Dziecko w obiektywie" i zachęca do wzięcia w nim udziału.

"Każde dziecko ma ulubione miejsca wypoczynku, spacerów dokąd chętnie wybiera się wraz z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas, których będzie można przyjrzeć się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno swojego miasta Zamościa i okolic" – piszą organizatorzy w regulaminie. Konkurs jest adresowany do dzieciz orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego, a także ich rodziców mieszkających w powiecie zamojskim.

Prace należy wysłać najpóźniej do 4 lutego do zamojskiego przedszkola przy ul. Wąskiej 7 na adres: [email protected] Więcej informacji można uzyskać pod nr tel: 84 627 44 20 lub wysyłając wiadomość na adres: [email protected] Do zgłoszeń należy wypełnić formularze dostępne na stronie internetowej PM nr 13 oraz w załącznikach poniżej. Ogłoszenie wyników jest planowane na 11 lutego.

Kronika Tygodnia jest patronem medialnym konkursu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe