Gm. Komarów-Osada: Piękny wiek. Jadwiga Leszczyńska skończyła 105 lat!

  • 13.01.2022, 09:18
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Piękny wiek. Jadwiga Leszczyńska skończyła 105 lat! Fot. pixabay.com
Takie urodziny zdarzają się bardzo rzadko. Jadwiga Leszczyńska z Janówki Zachodniej skończyła niedawno 105 lat. Osób, które żyją już ponad wiek jest w gminie Komarów-Osada więcej.

Pani Jadwiga jest najstarszą mieszkanką gminy. Z okazji swoich wyjątkowych, 105. urodzin przyjęła bardzo wiele serdecznych życzeń nie tylko od najbliższych i znajomych, ale również władz samorządowych.

"Niech każdy dzień wnosi w Pani życie wiele ciepła i miłości, a życie niech upływa w spokoju i zdrowiu" – napisała w liście do dostojnej jubilatki wójt Wiesława Sieńkowska, gratulując sędziwiego wieku, a na kolejne lata życia życząc pomyślności i pogody ducha.

Jadwiga Leszczyńska urodziła się 11 grudnia 1916 roku w Janówce. Za mąż za Mariana Leszczyńskiego wyszła w 1944 roku. Przeżyli wspólnie 67 lat. Jubilatka urodziła troje dzieci, doczekała się też 7 wnuków, 6 prawnuków i 2 praprawnuków.

Osób, które mają ponad 100 lat jest w gminie Komarów-Osada więcej. Józefa Małych z Zubowic i Bronisław Michalina z miejscowości Księżostany-Kolonia, skończyli w zeszłym roku 102 lata, w Antoniówce mieszka zaś 101-letnia Genowefa Bełz.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe