Nowe wydanie Kroniki Tygodnia do kupienia już od wtorku

  • 10.01.2022, 16:45
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia do kupienia już od wtorku
Jeśli nie mogliście się doczekać, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Nowy numer Kroniki Tygodnia jest już gotowy, a od wtorku 11 stycznia można o niego pytać w kioskach i punktach sprzedaży. I warto po to wydanie sięgnąć. Jakie tematy znajdziecie w nowej KT?

>>>> Nowy taryfikator mandatów mocno bije po kieszeni piratów drogowych, ale też np. pijanych rowerzystów. Kilka takich osób musi płacić po 2, 2,5, a nawet 3,2 tys. zł. A to ledwie bilans jednego tygodnia obowiązywania nowych przepisów.

>>>> Trwa głosowanie w XXII Plebiscycie Piłkarskim. Nasi czytelnicy wybierają najlepszych i najpopularniejszych w 2021 r. przedstawicieli środowiska piłki nożnej na Zamojszczyźnie. Kto teraz prowadzi?

>>>> Epidemia epidemią, ale w tym roku studniówki są organizowane. Jak to wygląda w naszych szkołach?

>>>> Już mają setki podpisów pod protestem, a cały czas zbierają kolejne. Mieszkańcy Płoskiego, Zawady i Wielączy nie chcą rozbudowy drogi krajowej nr 74. Dlaczego? Uważają, że projekt jest skandaliczny. 

>>>> Wójt gminy Tomaszów Lubelski będzie zarabiała 17420 zł brutto (plus dodatek stażowy). To o ponad 7 tys. więcej niż dotychczas.

>>>> Prawa miejskie udało się odzyskać na Zamojszczyźnie w ostatnich latach kilku miejscowościom. Które będą się o to starać w najbliższej przyszłości? 

>>>> Jest już gotowy projekt zmian na śródmiejskim deptaku w Hrubieszowie przygotowany przez Politechnikę Krakowską. Ma się tam zazielenić.

>>>> Starosta  Aneta Karpiuk zarabia teraz ponad 20 tys. zł (brutto). Takie wynagrodzenie ustalili jej radni podczas ostatniej sesji.

>>>> Podwyżkę dostał starosta biłgorajski Andrzej Szarlip. I postanowił, że część swoich poborów odda. Komu?

>>>> Zima bywa kapryśna, a na koniec ub. roku zafundowała nam darmowe lodowisko niemal na każdej ulicy i chodniku w Zamościu. Co na to drogowcy?

>>>> Od nowego roku dwa dotąd płatne parkingi w Zamościu są darmowe. Czy tak już pozostanie?

>>>> Starszy pan z Łaszczowa usiłował przejechać policjantów. Prokuratura umorzyła postępowanie. Znamy powód tej decyzji.

>>>> Na dwóch stronach tego wydania znajdziecie obszerną fotorelację z Orszaków Trzech Króli, które odbywały się w miastach, miasteczkach i wioskach.

>>>> W tym numerze KT znajdziecie jak zawsze mnóstwo sportu. M.in. kolejny artykuł z okazji 45-lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Dużo, dużo więcej ciekawych informacji z całego regionu w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe