Gm. Telatyn: Poszukiwany wpadł z bimbrem i marihuaną

  • 04.01.2022, 09:06
  • ak
Gm. Telatyn: Poszukiwany wpadł z bimbrem i marihuaną Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Prokuratura poszukiwała 22-latka z gminy Telatyn, bo ustalono, że udzielał narkotyków osobie nieletniej. Gdy policjanci znaleźli młodego mężczyznę, okazało się, że ma na sumieniu więcej.

22-latka namierzyli policjanci z Łaszczowa. Swoimi kanałami ustalili, że w mężczyzna może nielegalnie produkować alkohol. To była prawda. Podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na aparaturę do destylacji alkoholu oraz 200 litrów zacieru. Przy okazji znaleźli u mieszkańca gminy Telatyn woreczek strunowy z suszem roślinnym który okazał się marihuaną.

– Podczas prowadzonych czynności okazało się, że 22-latek jest również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim do ustalenia miejsca pobytu i przedstawienia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej – informuje Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Za wszystkie swoje przewinienia młody człowiek odpowie niebawem przed sądem.

Czytaj także: Damski bokser i bimbrownik z gm. Adamów zatrzymany

Czytaj także: 64-latek z gm. Dołhobyczów pędził bimber

Czytaj także: Miał sprzęt do produkcji i alkohol. Stanie przed sądem

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe