Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 03.01.2022, 19:10
  • wd
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Kolejny numer jest już na wyciągnięcie ręki. Od wtorku 4 stycznia 2022 możecie w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. O czym piszemy?

>>> Zginęli młodzi ludzie. Trzy tragiczne wypadki w sylwestra i Nowy Rok. 

>>> Poseł Zawiślak nie zgadza się na dzielenie Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych. Dlaczego?

>>> Zamość: Szykują się rekordowe w historii miasta wydatki. 

>>> 39-latek, który w ub.r. wjechał samochodem w wiatę przy stacji paliw w Biszczy i zabił na miejscu dwie osoby będzie odpowiadał za zabójstwo, a nie spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Prokuratura zmieniła mu zarzuty.

>>> Piotr Tymura i Bartłomiej Kiecana - o nich dowie się świat.

>>> Hrubieszów: Nie będzie podwyżki za śmieci.

>>> Majdanek: Mieszkańcy Majdanka kolędowali dla Leosia. 

>>> Pierwsze słowo tej zimy, czyli 21 stopni na minusie w okolicach Tomaszowa. Dużo, ale to nic w porównaniu z tym, co było kiedyś. Zimy sprzed 50 lat wspomina pani Helena.

>>> Zwierzyniec: Co dalej z domem Aleksandry Wachniewskiej? Czy petycja Stowarzyszenia noszącego jej imię coś zmieni? Co na nią jej adresaci: burmistrz, właściciel i konserwator zabytków?

>>> Hetman Zamość kiedyś i dziś.

Takie tematy i wiele innych poruszamy w nowej "Kronice Tygodnia". Chcecie wiedzieć więcej? Kupcie papierowe lub e-wydanie.

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe