Płoskie: Nie żyje 27-latek. Zginął w wypadku w Płoskiem

  • 02.01.2022, 13:10
  • Źródło: KMP Zamość
Płoskie: Nie żyje 27-latek. Zginął w wypadku w Płoskiem Fot. KMP Zamość
Kolejny śmiertelny wypadek na drodze w powiecie zamojskim. 27-latek kierując seatem w miejscowości Płoskie nagle zjechał na przeciwny pas ruchu potem na pobocze, gdzie uderzył w ogrodzenie posesji. Samochód dachował. Pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 27-latka. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalają policjanci. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Wypadek miał miejsce w pierwszy dzień Nowego Roku około godziny 14:30 na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Płoskie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący seatem jechał od strony Szczebrzeszyna w kierunku Zamościa. Nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, na pobocze, gdzie otarł się o drzewo i uderzył w ogrodzenie posesji. Seat dachował.

- Kierujący 27-latek bez stałego miejsca zamieszkania jechał sam. Niestety pomimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu - informuje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło.

Jak ustalili policjanci, kierujący seatem nie posiadał uprawnień do kierowania, pojazd którym się poruszał nie miał ważnych badań technicznych. Ciało 27-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Dokładne okoliczności i szczegółowy przebieg wypadku ustalone zostaną podczas prowadzonego w tej sprawie postępowania.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali oględziny. W czasie prowadzonych tam czynności procesowych ruch w tym miejscu był utrudniony i odbywał się z wyłączeniem jednego pasa ruchu.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność na drodze.

 

Źródło: KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe