Szczebrzeszyn: Gmina pyta mieszkańców

  • 31.12.2021, 09:00
  • wd
Szczebrzeszyn: Gmina pyta mieszkańców
W ciągu najbliższych dziewięciu lat, samorząd gminy Szczebrzeszyn planuje rozpocząć szereg inwestycji na terenie miasta i gminy. W związku z tym opublikowana została ankieta z pytaniami, które dotyczą planowanych inwestycji. Odpowiedzi z ankiety pomogą w opracowaniu Strategii Rozwoju Gminy Szczebrzeszyn na lata 2022-2030. Odpowiadać na ankietę można do siódmego stycznia 2022 roku.

Wśród gminnych planów inwestycyjnych są m.in.: przebudowa dróg gminnych, budowa wieży widokowej na „Zamczysku”, budowa parku miejskiego czy zagospodarowanie skweru przy Urzędzie Miejskim w Szczebrzeszynie przez błękitno – zieloną infrastrukturę oraz zastosowanie wodoprzepuszczalnych nawierzchni.

Uwagi do projektów oraz własne pomysły inwestycyjne dotyczące gminy Szczebrzeszyn można również zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznie na adres: [email protected] w terminie do 7 stycznia 2022 r.

Link do ankiety: https://forms.gle/KM4qeEfaS565uzndA

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W-awa.
W-awa. 31.12.2021, 12:30
Szczebrzeszyn to piękne miasto z tradycjami może by tak zainwestować w nowe budownictwo - ,bloki mieszkalne,, już tyle lat nic się nie dzieje a i przy okazji w drogi osiedlowe przy wodociągach .Tam jest tragedia jakieś betony !!! wyrwy koleiny!!,nawet na pole jest piękny dojazd w okolicy tylko nie w mieście.

Pozostałe