Zamość: Rozpoznajesz tego nieuczciwego klienta?

  • 29.12.2021, 06:00
  • wd
Zamość: Rozpoznajesz tego nieuczciwego klienta? Fot. KMP Zamość
Najwyraźniej nie chciał wydawać na zakupy za dużo, ale i z byle czym nie chciał wrócić do domu. Wybrał więc alkohol i pozamieniał metki z cenami na niższe. Zapłacił o 200 zł mniej, wyszedł ze sklepu, ale... wszystko zarejestrowały kamery monitoringu i prędzej czy później nieuczciwemu klientowi nie ujdzie to na sucho. Zamojscy policjanci udostępnili zdjęcia z monitoringu i proszą o pomoc w ustaleniu i zatrzymaniu mężczyzny.

– Stosując taki podstępny zabieg mężczyzna popełnił przestępstwo oszustwa, ponieważ w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadził w błąd pracownika sklepu, co do rzeczywistej ceny towaru. Kodeks karny za oszustwo przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności – informuje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zdarzenie miało miejsce jeszcze na początku września bieżącego roku robiąc w sklepie przy ulicy Wyszyńskiego w Zamościu. 

Aby sprawca oszustwa nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swój czyn, policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego wizerunków. Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, pod numerem telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: [email protected])

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
D
D 30.12.2021, 12:38
Ale wstyd 😂😂😂😂
ciekawy
ciekawy 30.12.2021, 10:43
czy jeżeli sprzedawca wprowadza w błąd klienta oszukując na cenie, to ten sam paragraf?
Khorba
Khorba 30.12.2021, 09:29
Nowy lad...a market nie zbiednieje

Pozostałe