Kobieto, zapisz się na bezpłatne USG

  • 27.12.2021, 19:06
  • wd
Kobieto, zapisz się na bezpłatne USG Fot. RSU Zamość
Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii zaprasza wszystkie chętne panie do skorzystania z możliwości wykonania bezpłatnych badań USG ciąży i narządów kobiecych.

 Badania odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2022 r. w Hotelu Jubilat przy ul. Wyszyńskiego 52 w Zamościu. Mają być wykonywane przez lekarzy ginekologów-położników z całej Polski, na sprzęcie ultrasonograficznym najwyższej światowej klasy, pod nadzorem znakomitych ultrasonografistów z Krakowa prof. dr n. med. Marcina Wiechecia oraz dr n. med. Agnieszki Nocuń

Rejestracja telefoniczna prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16. Dzwonić należy pod numer: 84 638 55 12 lub 84 638 80 90 albo 84 638 80 91. Nie jest konieczne skierowanie. Nie ma tu też rejonizacji, dlatego zbadać się może każda kobieta. Ale trzeba mieć na uwadze, że limit miejsc jest ograniczony.

 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe