Idź na kurs, zostań wychowawcą

  • 26.12.2021, 10:00
  • ak
Idź na kurs, zostań wychowawcą Fot. pixabay.com
o szansa na zdobycie nowych umiejętności, wykształcenia i certyfikatu, dzięki którym będzie można zarobić już w najbliższe wakacje. Zakład Turystyki i Rekreacji Akademii Zamojskiej zaprasza na kurs wychowawców wypoczynku.

Ukończenie takiego szkolenia daje uprawnienia uprawniający do opieki i prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą w czasie wypoczynku zorganizowanego, np. podczas półkolonii, kolonii, obozów czy wycieczek.

Aby wziąć w kursie udział, należy mieć ukończone 18 lat, co najmniej średnie wykształcenie, a także zgłosić się do organizatorów najpóźniej 23 stycznia 2022 roku. W

ykłady i zajęcia praktyczne odbędą się w formie hybrydowej (na obiektach Akademii Zamojskiej i platformie MS Teams) są planowane w dwóch terminach: 28-31 stycznia oraz 4-7 lutego. Kurs jest płatny. Jego koszt to 250 zł. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 603 888 698.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe