Gdzie jest Zbigniew Głąb? Mieszkaniec gm. Stary Zamość zaginął

  • 21.12.2021, 09:47
  • st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło, KMP Zamość
Gdzie jest Zbigniew Głąb? Mieszkaniec gm. Stary Zamość zaginął
Policjanci poszukują Zbigniewa Głąba, 63-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość. Zaginiony ostatni raz był widziany przez sąsiadów i rodzinę pod koniec listopada. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również kontaktu z najbliższymi. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

O zaginięciu Zbigniewa Głąba policjantów powiadomiła pod koniec minionego miesiąca zaniepokojona o jego los siostra. Mężczyzna jest kawalerem, mieszka samotnie. Ostatni raz widziany był przez sąsiadów na swoim podwórku wieczorem w dniu 22 listopada 2021 roku. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną, nie powrócił też do swojego miejsca zamieszkania. Siostra przekazała policjantom, że Zbigniew Głąb wykonywał drobne prace przy naprawach dachów, dorywczo trudnił się także zbiorem owoców.  

Mundurowi wszczęli czynności poszukiwawcze, sprawdzili szpitale oraz inne miejsca, w których mógłby przebywać zaginiony. Jednak do chwili obecnej Zbigniew Głąb nie odnalazł się, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 centymetrów, budowa ciała - szczupła, włosy krótkie proste siwe, oczy piwne, bez zarostu, braki w uzębieniu.  

Policjanci poszukują zaginionego. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Zbigniewa Głąba prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać (również anonimowo) dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Zbigniewa Głąba  można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji.

Czytaj także: Pomogli starszej pani wrócić do domu

Czytaj także: Pił alkohol, wziął leki i przepadł. Znalazł się... na imprezie

Czytaj także: Wyszedł z domu w środku nocy, chciał się zabić

st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło, KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe