Hrubieszów: Morsy się hartują

  • 23.12.2021, 07:02
  • par
Hrubieszów: Morsy się hartują
Sezon 2021/2022 hrubieszowskie Morsy rozpoczęły od integracji z klubami Morsów z regionu, między innymi z Krasnostawskimi Karpiami, Leśniowskimi Morsami, Morsami z Corsy z Łęcznej, a także z Chełmskimi Morsami.

Kąpiele zorganizowano na zalewie Maczuły, a także w Matczu i w Kryłowie. Najważniejszym miejscem do wspólnego hartowania się była jednak Huczwa w Hrubieszowie. Tu spotkania odbywają się w niedziele i środy.

Hrubieszowskie Morsy co roku włączają się chętnie w akcje charytatywne. Pieniądze zebrane podczas niedawnych mikołajek razem ze słodyczami przekazano potrzebującej rodzinie z Hrubieszowa. Chętni do morsowania mogą kontaktować się z klubem przez profil na Facebooku: Hrubieszowskie Morsy (https://www.facebook.com/cieplowzimnejwodzie).

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janek z Janek
Janek z Janek 23.12.2021, 07:22
To bardzo ważna wiadomość co tam podwyżka dla pani starosty Anety Karpiuk, oglądajcie sesję w dniu 29 grudnia.

Pozostałe