Wyszedł z domu w środku nocy, chciał się zabić

  • 16.12.2021, 13:37
  • ak
Wyszedł z domu w środku nocy, chciał się zabić Fot. policja.pl
Liczyła się każda minuta, bo 33-latek z powiatu zamojskiego wyszedł z domu w środku nocy, a jego bliscy mieli podejrzenia, że może próbować targnąć się na własne życie. Akcja poszukiwawcza ruszyła natychmiast.

Zgłaszając zaginięcie 33-latka, jego rodzina przekazała policji, że mężczyzna wychodząc z domu zabrał ze sobą przewody elektryczne, a wcześniej pożegnał się z bliskimi. Mężczyzna miał problemy, które spowodowały, że był w złej kondycji psychicznej.  Istniała wiec realna groźba, że może próbować odebrać sobie życie.

Dlatego zaraz po zgłoszeniu w zamojskiej komendzie ogłoszono alarm. Ruszyły intensywne poszukiwania. Policjanci przeczesywali trudny, porośnięty zaroślami pagórkowaty teren. Działania utrudniała panująca w nocy mgła. W akcji uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy i pies służbowy, działania wspierali także druhowie z czterech jednostek OSP.

Zakrojone na szeroką skalę intensywne działania przyniosły pozytywny efekt.

– Dzisiaj około godziny 7:30 zaginiony został odnaleziony przez policjantów. Przebywał w nieogrzewanym budynku gospodarczym jednej z posesji na terenie gminy Stary Zamość. Na szczęście nic poważnego 33-latkowi się nie stało. Opieki medycznej udzieliła mu przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tom
Tom 19.12.2021, 01:57
W państwie PISu coraz więcej samobójstw szczególnie wśród dzieci i młodzieży.....
Ona
Ona 17.12.2021, 14:01
Jak tu żyć ,a normalnie z dnia na dzień trzymać się wytycznych dzisiaj wszystko jest w zasięgu ręki . Wystarczy pomarzyć i jest lepiej .No chyba jak się jeden dom to za mało ,s chce się mieć 5 no to wtedy jest ciężko !!!. Co mają powiedzieć ludzie co nie mają nic ,i jeszcze jakieś choroby i nieszczęścia ?.
WIEM
WIEM 17.12.2021, 09:12
Szlenstwo covidowe Nie masz na gębie szmaty jestes przestepcą Jestes na kwarantannie masz policyjny dozor jak przestepca Strach porozmawiac z ludzmi bo moze ktos zarazony Co za Swiat!Kto to nam wszystko robi bo covid to tylko pretekstCi co rzadzą Niedlugo selekcja sanitarna w pracy I jak tu byc juz normalnym

Pozostałe