Biłgoraj na podium

  • 15.12.2021, 06:03
  • lew
Biłgoraj na podium Wójt Księżpola Jarosław Piskorski, burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan i wójt Łukowej Stanisław Kozyra mają powody do radości.
Miasto Biłgoraj zajęło trzecie miejsce w Rankingu Gmin Lubelszczyzny 2021. W gronie laureatów znalazły się też miasto i Tomaszów Lubelski oraz gminy Księżpol i Łukowa.

Ideą rankingu jest wyłonienie i promowanie gmin, które wyróżniają się pod względem rozwoju społeczno-gospodarczego. Organizuje go Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, przy wsparciu Urzędu Statystycznego w Lublinie. Wyniki ogłoszone zostały 2 grudnia w Janowie Lubelskim. Które gminy najlepiej dbają o rozwój społeczny, finanse i ekologię? Miasto Świdnik, gmina Puchaczów i miasto Biłgoraj. Tak wygląda podium piątej edycji rankingu w województwie lubelskim. Przepis na sukces?

– Świetny skarbnik, załoga, która z oddaniem wykonuje swoją pracę, odrobina szczęścia też się przydaje – wylicza burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe