Susiec: Zdjęcie Pawła Bujary wyróżnione w wojewódzkim konkursie

  • 24.03.2017, 14:00
  • ak
Susiec: Zdjęcie Pawła Bujary wyróżnione w wojewódzkim konkursie Paweł Bujara
Paweł Bujara, uczeń III klasy gimnazjum w Suścu znalazł się w gronie najlepszych i otrzymał wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „Las w zimowej szacie" organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Lublinie we współpracy z Polskim Radiem Lublin.

Na konkurs napłynęło z całego województwa aż 100 zdjęć, spośród których jury wybrało 15 najlepszych. Przyznane zostały nagrody i wyróżnienia. Laureatem jednego z nich został Paweł Bujara, gimnazjalista z Suśca za fotografię zatytułowaną "Kryształy".

Konkurs „Las w zimowej szacie" był skierowany do osób, które zajmują się fotografią w sposób amatorski. Nadesłane zdjęcia miały propagować sztukę fotografii poprzez ukazywanie piękna pejzażu, bogactwo świata fauny i flory, urodę leśnych zabytków i urok wędrówek po lesie.

Podsumowanie pierwszej edycji konkursu odbyło się we wtorek (21 marca)  w Lublinie.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe