Hrubieszów: Urząd jak nowy

  • 08.12.2021, 07:00
  • par
Hrubieszów: Urząd jak nowy
Zakończono remont i modernizację budynku, w którym mieści się większość wydziałów urzędu miejskiego, a także dwa wydziały starostwa powiatowego. Teraz będzie tam cieplej, bardziej energooszczędnie, a wkrótce z gmachu przy Miejskim Parku im. Solidarności będzie można usłyszeć hejnał Hrubieszowa.

Na budynku wymieniono pokrycie dachowe, zamontowano na nim instalację fotowoltaiczną. Docieplono ściany i strop poddasza, uzupełniono tynki, a także wymieniono okna i rynny. Wewnątrz wymieniono oświetlenie na energooszczędne. Zmodernizowano instalację c.o. i węzeł ciepłowniczy. Budynek doczekał się nowego podjazdu i podnośnika dla osób niepełnosprawnych (od strony ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala").

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pamiętamy Wołyń  ebani  pro banderowscy politycy
Pamiętamy Wołyń ebani pro banderowscy politycy 15.12.2021, 21:38
Polska sie teraz wpiedala w Poczobuty w Banderowskie ebane majdany a Ukrainiec z Niemcem sie dogada i wyrżną Polaczków hahhaha. Piepszeni optymiści
Petent
Petent 15.12.2021, 21:24
no nie do końca. Nikt tam maseczek nie nosi. A kierownik roboli chodzi i popierduje hahhahah
Covidowy  Dr Mengele
Covidowy Dr Mengele 15.12.2021, 21:27
Covid przez pierdy urzędnika sie roznosi ? Bo jak tak to maseczki nie tylko na usta !!!!!!!!!!!!!!!
Takie życie
Takie życie 08.12.2021, 08:44
Teraz, to aż miło patrzeć, że budynek odzyskał dawną świetność. Gdyby nie fakt, że pani Burmistrz potrafiła "dogadać" się z poprzednią panią Starostą, nigdy do tego remontu by nie doszło, gdyż od zawsze były spięcia na linii Starostwo-Urząd. Zatem brawo dla pani Marty Majewskiej oraz pani Maryli Symczuk, świetna robota.
Ebac Bandere i samostiejną Ukraine co tylu Polaków wymordowala UPAńcami…
Ebac Bandere i samostiejną Ukraine co tylu Polaków wymordowala UPAńcami 15.12.2021, 21:34
budynek to budynek. Dobrze ze nie wysadzili tego jak kancelarii III rzeszy. IPN widze dalej zagubiona gdzie co było hahhaha Jak sie pogubiliście to zapytajcie Sywaka i Sawe co piszą naszą historię w ten sposób ze hrubieszów to w ich wikipedii Wołyń w rękach Polski. Piepszona pro ukraińska polityka, a ebany rząd słowem nie wspomni o mordach na Wołyniu
Jutu
Jutu 08.12.2021, 08:32
No to burmistrz będzie miała świetne warunki pracy. PRACY w której będzie zarabiała blisko 20 tysięcy złotych. Brawo MY mieszkańcy! A i jeszcze ten hejnał pożal się Boże. Kto to napisał? Jakiś twórca ludowy? Ufff co za dobry nastrój mają władze.
ta
ta 08.12.2021, 09:31
nie
lepiej było patrzeć na ten komunistyczny relikt przeszłości
weź się ogarnij malkontencie
Takie życie
Takie życie 08.12.2021, 17:27
Ten budynek nie jest żadnym komunistycznym reliktem. To budynek w stylu modernistycznym, jakie budowano w latach 20 i 30-tych XX wieku. Typowe dla tego okresu rozwiązania architektoniczne znajdziesz w wielu budynkach w całej Europie. Prawie bliźniaczym budynkiem jest warszawski Zakład Kanalizacji. A jeżeli nie wierzysz, to zobacz sobie schody prowadzące na piętro, jest tam data i nazwa firmy ze Lwowa.

Ten
Ten 08.12.2021, 15:52
Ale ten gostek pisze o zarobkach burmisiowej a nie budynku. Budynek moim zdsniem wygląda bardzo dobrze obecnie.

Pozostałe