Już we wtorek nowa Kronika Tygodnia

  • 06.12.2021, 17:55
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek nowa Kronika Tygodnia
To już jutro. Ukaże się nowy numer Kroniki Tygodnia. Dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzimy Wam kilka tematów, które znajdziecie w tym wydaniu.

>>>> Jeden z wariantów zakłada przejście pod Zamościem tunelem, a to wiąże się z budową podziemnej stacji kolejowej. Jakie są na to szanse?

>>>> Wstrząsająca historia o tym, jak myśliwy "upolował" psa.

>>>> Radnych nie przekonały argumenty inicjatorów budowy pomnika sprawiedliwych Ukraińców, więc taka budowla w Zamościu nie powstanie.

>>>> Nie było żadnego ośrodka zdrowia, a mogą być aż dwa. Gdzie? W Trzeszczanach.

>>>> Gdzie nie spojrzeć, tam podwyżki, tylko nie w Biłgoraju. W tym mieście przyszłoroczne podatki zostaną na niezmienionym poziomie.

>>>> Zima dopiero co przyszła, a w Zamościu już myślą o sezonie letnim. Nad zlaewem jest planowana nowa atrakcja dla miłośników sportów wodnych.

>>>> Kto ma ochotę na świetną sylwestrową zabawę za darmo? Z nami możecie ją wygrać. Potrzeba tylko wypełnić kupon z wydania papierowego.

>>>> Setki listów do naszych Mikołajów spłynęły do redakcji. Kto zostanie w tym roku obdarowany?

To tylko część tego, co znajdziecie w nowym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe