Zamość: Mikołaje z komendy. Policjanci obdarowali dzieci

  • 06.12.2021, 07:10
  • st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło, KMP Zamość
Zamość: Mikołaje z komendy. Policjanci obdarowali dzieci Fot. KMP Zamość
Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przyłączyli się do akcji organizowanej przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”. Zebrali słodycze, zabawki, książki i świąteczne upominki. Prezenty Święty Mikołaj i jego pomocnicy przekażą dzisiaj dzieciom wychowującym się w rodzinach zastępczych.

Wiedząc, że dzielenie się dobrem ma wyjątkową moc, a uśmiech dziecka jest bezcenny policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu włączyli się do akcji ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”, zorganizowanej już po raz kolejny przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu.

Zebrane zabawki, książki, słodycze i świąteczne upominki wczoraj przekazaliśmy do Organizatora akcji. Już w poniedziałek 6 grudnia Święty Mikołaj i Jego pomocnicy zaniosą prezenty dzieciom z rodzin zastępczych oraz dzieciom w rodzinach objętych wsparciem asystenta rodziny.

Policjanci i pracownicy zamojskiej komendy bardzo chętnie włączają się w tego typu akcje, pomoc potrzebującym jest dla nich bowiem największą satysfakcją. Doskonale też wiedzą, że im więcej dajesz od siebie tym więcej otrzymujesz.

Mamy nadzieję, że dzięki przekazanym prezentom, na małych buziach dzieci pojawią się duże uśmiechy.

Czytaj także: Słodkie mikołajki w więzieniu

Czytaj także: Kosztowne mikołajki w policji. Deszcz pieniędzy

st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło, KMP Zamość

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe