Tomaszów Lubelski: Murem za polskim mundurem - młodzież włączyła się do akcji

  • 06.12.2021, 06:57
  • sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Murem za polskim mundurem - młodzież włączyła się do… Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Do tomaszowskiej komendy przybyli w piątek (3 grudnia) niecodzienni goście. Przedstawiciele społeczności Zespołu Szkół Techniczno - Motoryzacyjnych wspólnie z dyrektorem placówki włączyli się w spontaniczną akcję, wyrażającą wdzięczność dla służb mundurowych broniących polskiej granicy. Uczniowie wręczyli policjantom drobne upominki i podziękowali za codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa naszego kraju.

Tym gestem tomaszowska szkoła włączyła się w akcję „Murem za polskim mundurem”.

Uczniowie przygotowali niespodzianką dla tomaszowskich policjantów, wręczając im drobne upominki. Trafią one do funkcjonariuszy tomaszowskiej jednostki, którzy są sukcesywnie są oddelegowywani do pełnienia służby wzdłuż granicy polsko-białoruskiej.

Za okazany gest solidarności policjanci serdecznie dziękują.

sierż. szt. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Runą
Runą 07.12.2021, 10:31
A mury mury......

Pozostałe