Seniorzy z gminy Telatyn pojechali do kina

  • 04.12.2021, 12:30
  • Materiał nadesłany
Seniorzy z gminy Telatyn pojechali do kina Fot. UG Telatyn
Dopisała zarówno pogoda jak i humory. Mimo zimowej aury wszyscy byli zadowoleni ze wspólnego wyjazdu. 1 grudnia seniorzy uczestniczący w projekcie ,,Aktywni Seniorzy” realizowanego przez KGW w Nowosiółkach przy współpracy wójta Dariusza Kozłowskiego pojechali do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie uczestniczyli w seansie filmowym w Tomaszowskim Domu Kultury.

Film był utrzymany w klimacie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nie brakowało w nim scen, które trafiły w gust widowni. Było nie tylko wesoło, ale klimatycznie i radośnie. Jak dało się zauważyć, wyjazd do kina wywołał wiele pozytywnych emocji oraz służył wzajemnej integracji, która w dzisiejszej dobie jest niezwykle ważna.

Projekt „Aktywni Seniorzy” jest dofinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 Edycja 2021

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe