W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym leczą bez bólu

  • 02.12.2021, 11:39
  • ak
W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym leczą bez bólu Fot. Google Street View
Ten dokument potwierdza wprowadzenie najwyższych leczenia bólu. Certyfikat "Szpital bez Bólu" został Zamojskiemu Szpitalowi Niepublicznemu przedłużony na kolejne 3 lata.

Przyznała go placówce Komisja Certyfikacyjnej Polskiego Towarzystwo Badania Bólu w Krakowie, potwierdzając tym samym, że zamojski szpital spełnia wszelkie kryteria leczenia bólu pooperacyjnego i przewlekłego. Co ważne, to zaświadczenie zostało przyznane kolejny raz, a standardy opracowane przez PTBB są tu wdrażane już od 2015 roku i stąd certyfikat „Szpital bez Bólu”.

Warto też dodać, że każdy pacjent leczony w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym ma możliwość dokonania oceny jakości opieki również tej dotyczącej uśmierzania bólu, biorąc udział  w badaniu ankietowym realizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie ZdrowiaAnkieta jest  dostępna poprzez https://www.cmj.org.pl/ankiety/zsn. Ten sam link jest też dostępny na stronie internetowej szpitala, na której też można zeskanować kod QR do formularza.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Maria
Maria 09.12.2021, 10:11
A chore dzieci wozi się kilometrami do innych szpitali SKANDAL

Pozostałe