Konkurs Lubelski Lider Ekonomii Społecznej. Nasi wśród laureatów

  • 02.12.2021, 08:54
  • ak
Konkurs Lubelski Lider Ekonomii Społecznej. Nasi wśród laureatów Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego Tomasz Zając, wójt gminy Hrubieszów (drugi z prawej) odebrał nagrodę jako „Samorządowiec przyjazny ekonomii społecznej”.
Gmina Susiec, wójt gm. Hrubieszów, burmistrz Józefowa i prezydent Zamościa znaleźli się w gronie laureatów konkursu "Lubelski Lider Ekonomii Społecznej". Jego wyniki ogłoszono w zeszłym tygodniu w Lublinie.

Rozstrzygnięcie konkursu było jednym z punktów konferencji  dotyczącej stosowania klauzul społecznych, która odbyła się z inicjatywy Regionalnego Ośrodka Polityki Społęcznej w Lublinie, a zorganizowana została w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Laureatów wyłoniono w dwóch kategoriach.

Za „Samorząd przyjazny ekonomii społecznej” uznane zostało miasto Chełm i powiat łęczyński, a wśród wyróżnionych znalazło się kilka gmin, m.in. Susiec.

Jednym z dwóch laureatów nagród dla „Samorządowca przyjaznego ekonomii społecznej” został Tomasz Zając, wójt gminy Hrubieszów, zaś drugim wójt gminy Borki. Specjalne wyróżnienie odebrał Roman Dziura, burmistrz Józefowa, a jedno z kilku równorzędnych także Andrzej Wnuk, prezydent Zamościa.

ak

Zdjęcia (1)

Wyróżnieni w kategorii „Samorządowiec przyjazny ekonomii społecznej”

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Za Odre i Nyse  im medale
Za Odre i Nyse im medale 03.12.2021, 16:34
Burmistrz Hrubieszowa podwyżkę o nwm 3/4 dostała pewnie to chyba laureat ekonomi społecznej i łamacz klauzul społecznych, Powinna złoty puchar dostać
Klauzula hahahah
Klauzula hahahah 03.12.2021, 16:31
Zawsze dziwi mnie stwierdzenie jak ktoś co na samorządowym garnuszku jedzie może być laureatem w konkursie Ekonomi społecznej hahaha. Tym ludziom społeczeństwo płaci za lepsze czy gorsze zarządzanie. Nikt tego nie weryfikuje bo samorządność mamy. Mają dowolność nie trafionych inwestycji praktycznie bez odpowiedzialności finansowej. No i jak w temacie ( Regionalna Konferencja dotycząca klauzul społecznych ) hahaha Wypasiona nazwa gufnianego spotkania. To jakie klauzule społeczne ogłaszacie? Może pomniejsznie kosztów funkcjonowania administracji samorządowej i ograniczenie w nieograniczonej podwyżce zarobków samorządowców ? Chyba to można by było zapisać jako klauzule społeczną ? Bo niby co innego . Że siedzicie debatujecie pierdzicie w stołki jak za PRL i oczekujecie podwyżek ?

Pozostałe