Po pożarze w Suchowoli Kolonii. Pomóżcie pogorzelcom

  • 30.11.2021, 09:42
  • ak
Po pożarze w Suchowoli Kolonii. Pomóżcie pogorzelcom Fot. KM PSP Zamość/Archiwum
Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie z Suchowoli Kolonii, która w sierpniu w wyniku pożaru straciła dom.

Do pożaru doszło 25 sierpnia. Pisaliśmy o tym: Pożar w Suchowoli. Młoda kobieta z poparzeniami w szpitalu. Przypomnijmy, że w zdarzeniu ucierpiała 26-letnia kobieta, która z poważnymi poparzeniami trafiła do szpitala. Udało się ją uratować. Pozostali domownicy, m.in. seniorzy i dzieci, gdy pojawił się ogień, na szczęście nie byli obecni.

"Jednak psychicznie jest to dla wszystkich koszmar i dramat... Myślę, że nikt kto nie przeżył takiej tragedii, nie jest w stanie do końca zrozumieć co teraz czują. Stracili dach nad głową, jednak najbliżsi się teraz Nimi opiekują. Kochani znajomi, nieznajomi, bardzo prosimy o pomoc by Nasza rodzina mogła normalnie żyć, straty są ogromne i kwoty by wyremontować dom. Każda złotówka jest na wagę złota. A pamiętajmy, że dobro wraca z podwojoną siłą!" – czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe