Pomóż Stowarzyszeniu "Krok za Krokiem" zorganizować integracyjną spartakiadę. Głosuj

  • 23.03.2017, 05:51 (aktualizacja 23.03.2017, 06:02)
  • ak
Pomóż Stowarzyszeniu "Krok za Krokiem" zorganizować integracyjną spartakiadę.…
Zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" ma szanse zdobyć pieniądze na organizację integracyjnej spartakiady. Ten projekt jest jedynym z Zamościa, który został doceniony przez Tesco Polska w ramach drugiej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy”. Aby uzyskał wsparcie, potrzebuje głosów.

Spartakiada ma zostać zorganizowana z okazji Tygodnia Rodziny. Jej celem jest podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez przybliżenie zaproszonym uczniom szkoły podstawowej, innym gościom i mediom, problemów, z jakimi na co dzień muszą radzić sobie niepełnosprawne dzieci i młodzież. Poza tym projekt ma na celu udowodnienie, że pomimo ogromnych ograniczeń mają oni także duże możliwości i talenty na polu artystycznym, sportowym oraz towarzyskim.

Jak pomóc zamojskiemu stowarzyszeniu w zdobyciu wsparcia na organizację przedsięwzięcia? Trzeba głosować. Można to zrobić w jednym z dwóch marketów Tesco w naszym regionie, np. w Chełmie przy ul. Lwowskiej 24 albo w Hrubieszowie na ul. Dworcowej 4. Ważne, by zrobić to do 4 kwietnia.

Do tego czasu klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe