Zamość: Przedszkole na ul. Olchowej po remoncie

  • 26.11.2021, 08:54
  • ak
Zamość: Przedszkole na ul. Olchowej po remoncie Fot. Google Street View
Ładniejsze sale i korytarze, odnowione łazienki, a także kuchnia. W Przedszkolu Miejskim nr 14 na ul. Olchowej w Zamościu zakończył się właśnie gruntowny remont.

Zrobiono bardzo dużo, więc koszt też nie był mały. Całość prac pochłonęła ponad 1 mln 32 tys. zł. Ale miasto wyłożyło tylko niewielką część pieniędzy, bo aż 950 tys. otrzymało z Rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID -19 dla Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Za te pieniądze firma Wiesława Wilczyńskiego z Zamościa wyremontowała korytarze i sale przedszkolne, a przy dwóch powstały nowe łazienki. Stare też zostały odnowione, mają nowe podłogi, wymienione sanitariaty i umywalki. Pomyślano również o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych. Nowego wyglądu doczekał się także blok kuchenny, gdzie nie tylko wymieniono podłogi i pomalowano ściany, ale również zamontowano dwie windy towarowe. W ramach remontu wymieniono także instalację oświetleniową, a przy budynku powstał podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe