Zamość: Stara hala, a jak spod igły

  • 26.11.2021, 08:18
  • ak
Zamość: Stara hala, a jak spod igły Fot. OSiR Zamość
988 tys. 996 zł 43 grosze – tyle dokładnie kosztował remont dużej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Został sfinansowany w ramach budżetu obywatelskiego jako projekt ogólnomiejski. Formalny odbiór prac budowlanych odbył się w zeszłym tygodniu.

Prace trwały od lipca do pierwszej połowy listopada. W tym czasie pracownicy rzeszowskiej firmy „INVEST-BIURO” mieli sporo do zrobienia.

W hali widowisko-sportowej wymieniono podłogę, a jej konstrukcja została wzmocniona. Zamontowano też urządzenia wentylacyjne do wietrzenia nawierzchni i pomalowano na niej linie boisk do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki. W sportowym obiekcie jest też odnowione oświetlenie i nowe nagłośnienie trybun i boiska, pojawiły się ponadto nowe tablice wyświetlania wyników.

Czytaj także: Budżet obywatelski Zamościa. Ludzie chcą Centrum Rozrywki

Czytaj także: Był pat w sprawie hali mat. Konflikt między trenerem a dyrektorem OSiR

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe