Powiat zamojski, jaki cudny. Konkurs rozstrzygnięty

  • 26.11.2021, 08:00
  • ak
Powiat zamojski, jaki cudny. Konkurs rozstrzygnięty Fot. pixabay.com
Dokładnie 101 fotografii wykonanych przez 35 autorów zgłoszono do II edycji Konkursu Fotograficznego "Piękno powiatu zamojskiego" zorganizowanego przez zamojskie starostwo. Znamy nazwiska laureatów.

Wygrała Małgorzata Bielecka, autorka fotografii zatytułowanej ,,Muchołówka szara’’. Drugie miejsce za "Kontrast" otrzymała Małgorzata Wołoszyn, a trzecie Emil Knybel, który uwiecznił na zdjęciu ,,Pszczołę Królowa Roztocza’’.

Jurorzy przyznali również dziewięć wyróżnień. Ich laureatami są: Rafał Kołtunowski, Anastasia Maslava (wyróżniona dwukrotnie), Valeri Khalep, Bartłomiej Kurantowicz, Wyróżnienie dla Vitalij Kulynych, Zofia Łączkowska, Jolanta Kurantowicz i Julia Świstowska.

Triumfatorka konkursu otrzymała nagrodę finansową w wysokości 800 zł. Za drugie miejsce było to 600 zł, za trzecie 400, a za wyróżnienia 200. 

12 docenionych przez jury fotografii zostanie opublikowanych w kalendarzu samorządu na rok 2022.

Prawo udziału w konkursie mieli mieszkańcy, ale też turyści odwiedzający powiat.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe