Zamojskie siatkarki na medal

  • 24.11.2021, 09:00
  • ak
Zamojskie siatkarki na medal Fot. Akademia Zamojska Reprezentacja uczelni w siatkówce kobiet w sezonie 2020/2021
Reprezentacja Akademii Zamojskiej (do końca sierpnia br. Uczelni Państwowej w Zamościu) w siatkówce kobiet zdobyła brązowy medal w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w sezonie 2020/2021.

Rozgrywki AMWL prowadzone były systemem ligowym ("każdy gra z każdym"). Ze względu na pandemię, rozgrywki rozłożyły się w czasie. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nich prowadzona przez trener mgr Sylwię Kowalską reprezentacja zamojskiej Uczelni, zajmując 3. miejsce i zdobywając brązowy medal.
W rozgrywkach AMWL zespół wystąpił w składzie: Maja Orzyłowska (kapitan), Jolanta Jasińska, Jagoda Lubas, Natalia Machniewicz, Kinga Magierowska, Alicja Rodak, Wioletta Świerkosz.

Wczoraj (23 listopada) siatkarki Akademii Zamojskiej rozpoczęły kolejny sezon w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. Pierwszy mecz sezonu 2021/2022 zagrały w Lublinie z reprezentacją UMCS. W kolejnych meczach rywalkami grupowymi siatkarek AZ będą reprezentacje: Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i Politechniki Lubelskiej.

Czytaj także: Aleksandra Osuch – srebrna medalistka z Akademii Zamojskiej

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe