Tyszowce: Seniorzy zagrali w zielone

  • 25.11.2021, 06:03
  • Daria Wróblewska
Tyszowce: Seniorzy zagrali w zielone Seniorzy śpiewali dla gości.
„ Jeszcze w zielone gramy" pod takim hasłem w Samorządowym Centrum Kultury w Tyszowcach odbyły się obchody Tyszowieckiego Dnia Seniora. Było pięknie, uroczyście, wzruszająco i zabawnie, bo poczucia humoru niektórym seniorom może pozazdrościć niejeden nastolatek.

To było ważne dla tyszowieckich seniorów wydarzenie. Uczestniczyli w nim seniorzy z Tyszowieckiego Klubu Seniora i uczestnicy Klubu Seniora Plus z Perespy oraz wielu gości. To m.in. Andrzej Podgórski – burmistrz Tyszowiec, Marcin Kawałko  – przewodniczący rady miejskiej, powiatowi radni: Teresa Chrastina i Dariusz Grabiec. Nie zabrakło ks. Piotra Kaweckiego –  proboszcza Parafii pw. św. Leonarda w Tyszowcach.

Seniorzy przygotowali dla gości wspaniałe występy artystyczne. Śpiewali przeboje z lat 60. i piosenki ludowe, był też zabawny  występ kabaretowy.

 – Dziś poczułam się jak nastolatka na akademii w szkole średniej. Występ na scenie, a po nim owacje na stojąco dodały mi skrzydeł. Razem z mężem od 2013 roku jesteśmy członkami Klubu i szczerze mówiąc, nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Super czas, wspaniali ludzie. To taka nasza „paczka" znajomych. Polecam każdemu seniorowi dołączyć do nas. Czas nie będzie zmarnowany, a i uśmiać się można, bo poczucia humoru niektórym seniorom może pozazdrości niejeden nastolatek – mówi  Maria Szczerbik z Perespy.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Daria Wróblewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe