Tomaszów Lubelski: Na patriotyczną nutę w TDK

  • 26.11.2021, 06:05
  • wd
Tomaszów Lubelski: Na patriotyczną nutę w TDK
„Legiony to żołnierska nuta”, „Piechota” i „Rozkwitały pąki białych róż” – te i inne patriotyczne pieśni rozbrzmiewały podczas szóstego już Przeglądu Pieśni Patriotycznej w Tomaszowie Lubelskim.

8 listopada na scenie sali widowiskowej Tomaszowskiego Domu Kultury patriotyczne pieśni zaśpiewali: Paulina Kaznowska, Wiktoria Podborna i Amelia Rechul (opiekun Małgorzata Korzeniowska-Witt) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Tomaszowie; Lena Jakubus i Aleksandra Mazur (opiekun Małgorzata Giska) z SP nr 2 w Tomaszowie; Natalia Rachańska i Oliwia Malec (opiekun Monika Kulczyńska) z SP nr 3 w Tomaszowie; zespół wokalny „The One” w składzie: Aleksandra WójtowiszAmelia KnapKatarzyna MiziukAmelia Wiatrak i Ewa Mazur (opiekun Katarzyna Ważna z I LO w Tomaszowie); Wiktoria WajdaNatalia Świerczyńska (opiekun Joanna Dziuba i Małgorzata Piwko) z II LO; Wojciech Pudełko (opiekun Danuta Gęborys) z Zespołu Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim; zespół Budowlanka Music Band (w składzie: Natalia PilipiecPatryk DziuraMateusz MalecJakub LasotaOliwier LitkowiecJakub MireckiMichał Rzeszutek i Damian Zub (opiekun Iwona MalecKatarzyna Sawicka-Neć i Monika Pitura).

Gościem honorowym przeglądu był Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Camerata” (opiekun Piotr Giska).

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe