Tarnogród: „Tata ma kota” w TOK-u

  • 26.11.2021, 05:57
  • lew
Tarnogród: „Tata ma kota” w TOK-u Sztukę "Tata ma kota" można było obejrzeć w Tarnogrodzie 5 listopada.
Na scenie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury wystawiono pierwszy spektakl w ramach projektu „Scena Reduta” Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie we współpracy z ośrodkami kultury w województwie lubelskim.

Sztuka „Tata ma kota” Sceny InVitro Centrum Kultury w Lublinie jest subiektywnym spojrzeniem na problem rozpadających się małżeństw i dzieci, do których ojcowie zazwyczaj tracą swoje naturalne prawa. Spektakl wyreżyserował Łukasz Witt-Michałowski, a scenariusz napisał Szymon Bogacz. Na nowej scenie TOK-u wystąpili: Arkadiusz CyranDariusz JeżPrzemysław SadowskiJarosław Tomica i Karol Wróblewski.

Inicjatorem i liderem projektu „Scena Reduta” jest Teatr im. Osterwy w Lublinie. W ramach pilotażowej sceny objazdowej w woj. lubelskim – poza Tarnogrodem – aktorzy odwiedzili lub odwiedzą Włodawę, Chełm, Krasnystaw, Zamość, Kraśnik, Biłgoraj, Janów Lubelski i Szczebrzeszyn.

Ostatnim spektaklem wystawionym w tym roku w ramach projektu będą „Małe zbrodnie małżeńskie” (reż. Marek Pasieczny). Dramat będzie można zobaczyć 12 grudnia w Biłgoraju.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe