Zamość: Spółdzielnie przed zimą

  • 24.11.2021, 05:52
  • Leszek Wójtowicz
Zamość: Spółdzielnie przed zimą Gdy przyjdzie zima, zacznie się odśnieżanie i usuwanie oblodzeń.
Tony zakupionego piasku zostały zmagazynowane na wypadek oblodzeń. Podobnie jest z solą drogową. Służący do odśnieżania sprzęt też jest w gotowości. Zamojskie spółdzielnie mieszkaniowe przygotowane są do sezonu zimowego.

W zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego zlokalizowanych jest 99 budynków mieszkalnych i 7 pawilonów handlowo-usługowych. W tym roku w ramach kontynuacji projektu realizowanego przy udziale środków RPO Województwa Lubelskiego zakończono termomodernizację 6 bloków przy ul. Wiejskiej oraz po jednym przy Wąskiej i Brzozowej. We wszystkich tych budynkach przeprowadzono modernizację instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu, że grzejniki w mieszkaniach zostały wyposażone w elektroniczne podzielniki kosztów, istnieje możliwość analizy poboru ciepła nie tylko przez poszczególne lokale, ale nawet przez poszczególne grzejniki.

Czytaj także: Kto tej zimy odśnieży zamojskie ulice i chodniki?

– Przeprowadzona modernizacja energetyczna nieruchomości mieszkalnych pozwala na obniżenie mocy zamówionej – dodaje Jerzy Nizioł, prezes SM im. W. Łukasińskiego.

Jak do zimy szykują się inne spółdzielnie? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Deeler samochodowy
Deeler samochodowy 25.11.2021, 17:49
Pewnie podwyżki , podwyżki i jeszcze raz podwyżki. Prezesi muszą mieć kapke po wyżej średniej, no i koszty utrzymania administracji wzrosły hahahah. Szykujcie sie biedacy w blokach na obijanie dup....y i drożyznę. Każdy co był mądry dawno sie pobudował. Mało tego Bloki sie rozlatują bo na 50 lat zaprojektowane. Teraz koszty PRL-owskiego dziadostwa rosną żeby to utrzymać tak żeby sie nie rozleciało. Powodzenia Blokersi . Ważne ze BMW macie hahahahh

Pozostałe