Zamość: Aleksandra Osuch – srebrna medalistka z Akademii Zamojskiej

  • 22.11.2021, 09:42
  • ak
Zamość: Aleksandra Osuch – srebrna medalistka z Akademii Zamojskiej Fot. Akademia Zamojska
Sukces Aleksandry Osuch, studentki Akademii Zamojskiej. Zdobyła srebrny medal w tenisie stołowym podczas Lubelskiej Uniwersjady.

Aleksandra Osuch studiuje na pierwszym roku bezpieczeństwa narodowego. Reprezentując swoją uczelnię wywalczyła drugie miejsce na Lubelskiej Uniwersjadzie, a także awansna Ogólnopolskie Igrzyska Studentów I Roku, które odbędą się w grudniu.

– Srebro na Uniwersjadzie przyniosło mi wiele radości, ponieważ  jest to mój pierwszy medal w zawodach akademickich. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Cieszę się, że moja dyspozycja tego dnia zapewniła mi awans na etap ogólnopolski. Jestem bardzo zadowolona z wyniku i wiem, że jest to bardzo dobra prognoza na zbliżające się turnieje – mówi Aleksandra Osuch.

Zawody odbyły się w niedzielę, 21 listopada na obiektach Politechniki Lubelskiej. Wzięli w nich udział studenci pierwszych roczników uczelni wyższych z województwa lubelskiego.

Czytaj także: Trzy punkty tenisistów drużyny Akademia Zamojska Zamość

Czytaj także: Medal 100-lecia AZS dla Akademii Zamojskiej

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
brawo
brawo 23.11.2021, 16:23
nawet ładna
Polak
Polak 24.11.2021, 12:37
I zgrabna!

Pozostałe