ZUS szkoli online

  • 16.11.2021, 15:58
  • lew
ZUS szkoli online Fot. pixabay.com
Biłgorajski oddział ZUS zaprasza na najnowsze szkolenia. Wszystkie odbędą się online. Zakład przypomina też o e-wizytach.

17 listopada odbędzie się spotkanie pod hasłem „Ustalanie i dokumentowanie kapitału początkowego”. Uczestnicy dowiedzą się, od czego zależy wysokość ważnego składnika emerytury, jakim jest kapitał początkowy. Ekspert wyjaśni też, jakimi dokumentami można potwierdzić okresy ubezpieczenia. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10. Zgłoszenia można przesyłać na adres: [email protected]

Dwa dni później ZUS zaprasza na spotkanie „Od czego zależy Twoja przyszła emerytura”, które rozpocznie się o godz. 13. Zgłoszenia: [email protected]

Zakład zachęca też do udziału w spotkaniu księgowych, przedsiębiorców oraz inne osoby i podmioty, które zlecają wykonanie umów o dzieło. Szkolenie odbędzie się 30 listopada o godz. 10. Organizatorzy przyjmują zapisy pod adresem [email protected] i na sali obsługi klientów ZUS w Biłgoraju.

Wszystkie szkolenia odbędą się na platformie Cisco Webex Meetings, więc do udziału w nich wystarczy dostęp do sieci i przeglądarka internetowa. – W wiadomości ze zgłoszeniem trzeba podać swoje dane oraz wskazać temat i termin wybranego szkolenia – wyjaśnia Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim.

ZUS przypomina o e-wizytach. – Na e-wizytę można umówić się praktycznie z dnia na dzień. Dlatego zachęcamy, żeby korzystać właśnie z takiej formy kontaktu z nami. Jest szybko, wygodnie, nie trzeba wychodzić z domu – mówi Anna Pietras-Okoń, naczelniczka Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w biłgorajskim ZUS.

Żeby skorzystać z wideorozmowy, należy umówić wizytę przez kalendarz na stronie www.zus.pl/e-wizyta, wybierając dogodny dla siebie termin i temat spotkania. Klient otrzymuje wtedy na adres e-mail link do rozmowy, który należy włączyć o zarezerwowanej godzinie. – Jeśli osobista wizyta jest naprawdę niezbędna, warto umówić się na konkretną godzinę: telefonicznie lub przez PUE ZUS – podpowiada Pietras-Okoń.

W placówkach oddziału ZUS w Biłgoraju spotkanie można zarezerwować na konkretną godzinę pod numerem tel. 515 374 368.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mafoa  zusowska
Mafoa zusowska 18.11.2021, 19:49
Ale mnie ebany ZUS okradł a śąd pracy to zaklepuje, Ebana mafia!!!!!!!!!!!. Może przz karną sprawe naswietle problem z ZUS i sądami pracy
Piepszone  złodzieje
Piepszone złodzieje 16.11.2021, 17:55
Zusie zasrany oddaj mi odsetki za rente z 2017 o które teraz walcze !!!!!!!!!!!!!!!! piepszona mafio co ma państwo w państwie i rzesze prawników przeciwko ludziom a zarabia krocie, siedząc w twierdzach jak budynek w Lublinie !!!!!!!
 Niech lekarzy orzeczników  psuchiatra zbada
Niech lekarzy orzeczników psuchiatra zbada 16.11.2021, 17:32
Niech ZUS prawnikami nie szuka kruczków prawnych jak oebać ubezpieczonego bo działają jak psy ogrodnika którym za opiedalanie ubezpieczonych premie daja. Serio musze sie 5 lat sądzić bo qurfa ZUS szyka możliwości upiedolenia na kase rencisty ? A takie rozdawnictwo 500+ 300+ hahahah Poebany system

Pozostałe