Piszcie listy do Świętego Mikołaja

  • 30.11.2021, 08:39
  • red.
Piszcie listy do Świętego Mikołaja
Akcja "Kroniki Tygodnia". Nasi Mikołaje rozdadzą prezenty!

Szykujcie kartki i długopisy. Zastanawiajcie, jaki chcielibyście dostać prezent. Po raz kolejny w rolę Mikołajów wcielą się nasze VIP-y. I to do nich piszcie listy.

Sami wybierzcie sobie Mikołaja (tylko jednego), opowiedzcie mu o jakim prezencie marzycie, uzasadnijcie dlaczego zwracacie się akurat do niego. Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom. Każdy z nich wybierze jedną osobę i obdaruje ją prezentem (prosząc o prezent, trzeba pamiętać, że upominek będzie miał wartość około 200 zł). Wybrani przez Mikołajów autorzy listów przed świętami dostaną prezenty.

Na listy będziemy czekać do 3 grudnia. Będzie je można przynosić do redakcji, lub wysłać na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, z dopiskiem "Napisz list do Mikołaja".

Do listu do Mikołaja należy dołączyć czytelnie wypełniony kupon, który zamieściliśmy w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia obok wizerunków naszych Mikołajów.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poradziecki złom
Poradziecki złom 2 dni temu, 16:37
Pyrkosz pyrkosz i nie jedziesz.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 30.11.2021, 18:21
Potrzebny mi silnik elektryczny 1,1 kw 1400/min ale nie wiem, do kogo się zwrócić
Szukajcie aż znajdziecie
Szukajcie aż znajdziecie 01.12.2021, 16:43
Nie ma już chyba silników Made in Poland wyślij zamówienie do Simens Germany. Podziękuj tym półtuskom i innym co rozpiedalali fabryki walcząc z monopolami a przyjęli monopole z zachodu !!!
Poprosze
Poprosze 28.11.2021, 17:44
Św Mikołaju mniej Ukraińców w administracji a więcej Polaków !!!!!!!!!!!!
Zbieraczy  pod  starostwo  czy UM t
Zbieraczy pod starostwo czy UM t 26.11.2021, 17:08
Mikołajkowe kontrole Urzedu skarbowego skoordynowanymi sa nawet z innymi służbami skarbowymi ukierunkowane na nielegalne zbiórki pieniężne które zaczynają sie jak co roku przed świętami. Nie tylko zaczną po mieszkaniach latac to wzywam Policje i weryfikuje kto im wydał pozwolenie na to. A jak sie okaże ze nasza Burmistam mają kase za nicrz to jakim prawem wydaje pozwolenie naruszania miru domowego przez zbieraczy oszustów !!!!!!!!!!!! jak to kiedyś bywało ze 10 przez wieczór przechodziło przez miezkanie i każdy z plakietką UM i pozwoleniem na zbiórke!!!!!!!!!!!!!
Renifer
Renifer 23.11.2021, 21:37
Szkoda słów na te piepszone polityczne reklamy
Piepszona reklama  polityczna !!!!!!!!!
Piepszona reklama polityczna !!!!!!!!! 23.11.2021, 21:29
Info dla kroniki - nie zadawajcie pytan które skończą sie pozwami o obraze. Bo żadni z nich darczyńcy a dziady co walczą o stołki tylko. I gdzie w tym św Mikołaj ? Komu coś dają ? Czy mam sobie wybrac Mikołaja i instytucje oraz kwote którą ten Mikołaj przekaże ? Błazenada jakaś Mikołajowa. Śmieszna co prawda ta dobroć mikołajkowa że sobie wybierasz i masz Mikołajka hahahah Ale co dalej ? Co ten Mikołaj zrobi po za tym co dla swojej rodziny zrobił na publicznych etatach. To już nie jest zabawa Mikołajkowa i błazenada radnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jaki ebany ciąg daklszy tego art ? Co sie stanie jak wybiore Mikołajka ?
Diediuszka  moroz
Diediuszka moroz 23.11.2021, 21:34
Myslą ebani ze sie politycznie wyreklamują udając Mikołaja ale jaki Mikołaj oferuje prezenty i na jakie cele ? Może roczną diete radnego na jakiś ośrodek Samopomocy hahaha Qurfa zaden z was nic nie da jedynie jestescie zdolni do zbiórki na innych reprezentując samego siebie jako dobroczyńce hahahah O ile rozumiecie o co chodzi Diedy Morozy
Mikołajkowy  potwór/ Monster   Cookies
Mikołajkowy potwór/ Monster Cookies 23.11.2021, 21:19
A który z nich ma wór pełen prezentów? Albo chociaż etat do zaoferowania ? Czy to mikołajki zbieracze z programu mikołajkowego? hmmm ciężki wybór . Kogo wybrac? Ciasteczka i mleko przy kominku czeka, ale co w zamian? Dziadostwo i zbieractwo ? Dość już władza sie slizga kosztem społeczeństwa zeby jeszcze z Mikołaja sobie robić jaja !!!!!!!!!!!!!!
Prawo po nad etatami , czy odwrotnie . Ci co mają etaty czują się ponad…
Prawo po nad etatami , czy odwrotnie . Ci co mają etaty czują się ponad prawem . 23.11.2021, 20:29
odcinkowy pomiar prędkości hahaha . Jade za radiowozem nie sygnalzującym nic światłami czy sygnałami dwiękowymi Zamojską 50k/hm a oni sie oddalają przyśpieszam 60 i gubie ich 70 i mi spiedolili nie chciałem łamać przepisów w terenie zabudowanym jak policja to odpuściłem. Załoze sobie kam na szybe i będe ich za szybkość przesladował jak oni innych i za niemanie pasów i rozmowy na komórce w trakcie jazdy . Piepszeni praworządni co sami nie respektują prawa
List
List 17.11.2021, 16:29
Święty mikołaju, a raczej dzieduszko morozie jak widzę kto na etatach siedzi - proszę o spadek cen, mniejsze kumoterstwo na państwowych etatach no i o państwowy etat.

Pozostałe