Hrubieszów: Burmistrz Majewska doceniła sportowców

  • 15.11.2021, 08:03
  • ak
Hrubieszów: Burmistrz Majewska doceniła sportowców Fot. UM Hrubieszów
Nie tylko dyplomy z gratulacjami, ale również nagrody pieniężne otrzymało kilkoro hrubieszowskich sportowców od burmistrz Marty Majewskiej.

Szefowa samorządu spotkała się z zawodniczkami i szkoleniowcami w środę, 10 listopada.Chciała im podziękować za osiągnięcia sportowe.

Nagrody od Marty Majewskiej otrzymały: Julia Janiak za zajęcie VI miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorek, w kat. wagowej +87 kg,  Natalia Bobrowska za zajęcie II miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, w kat. wagowej do 49 kg , a także Klaudia Szelestowska za zajęcie II miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, w kat. wagowej do 45 kg .

Docenieni zostali również trenerzy sekcji podnoszenia ciężarów  Miejskiego Klubu Sportowego „Unia” Hrubieszów: Leszek Tarnawski i Antoni Czerniak.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pełen podziwu
Pełen podziwu 15.11.2021, 22:34
Pani Burmistrz ma klasę i nie musi wydawać gazety ani robić zdjęć z drona jak jej niedościgniona konkurentka. Klasę się ma albo nie. Nie ma nic pośrodku.
Robert
Robert 16.11.2021, 10:09
To ile ma tych klas? Jedną? Patrząc na przekomarzanie na fejsie z Arletą. Tę dziecinadę to w mojej opinii każdy wie czy ona ma czy nie ma klasy.
Mafia  urzednicza
Mafia urzednicza 15.11.2021, 19:29
Czyli idziemy za wzorem Władzy i ebac maseczki !!!!!!!!!!!!!! Maja zaszczepiona i młoda to sie nie boi. W sumie też mnie to ebie to niech teraz ktoś ze służb sie przyebie za brak jak nawet Burmistrz nie nosi hahahah piepszeni hipokryci co chcą zarabiać na regulaminach nie przestrzegając ich
 Covidowy
Covidowy 15.11.2021, 19:22
Obywatelu załóż maseczkę bo Straż miejska webie ci mandat żeby wzbogacić urząd pani Maju !!!!!!!!!!!!!! Gdzie wasze maseczki publicznie występując i gdzie Straż miejska i Policja z bloczkami mandatowymi za brak maseczek ? Zrobie sobie screen z tej uroczystości i daty opublikowania to bedzie stanowił podstawe obrony jak ktoś za brak maseczki sie przyebie hahah Np Straż miejska
xyz
xyz 16.11.2021, 10:11
Najwiekszy pogromca chodnikow, ulic i miejsc do parkowania bedzie w Starostwie pracowal wiec bedzie spokojniej.
Arleta
Arleta 15.11.2021, 18:21
Jak Hrubieszów, to nie sposób przejść obojętnie wokół nowego pisma Arlety "Głos Ziemi Hrubieszowskiej". A co na to Miasto Hrubieszów?
Jożin z Prehoryła
Jożin z Prehoryła 15.11.2021, 16:05
Panie Mariuszu Parol nie bój się napisz o sprawie referendum w sprawie odwołania zarządu powiatu.
gutek
gutek 15.11.2021, 09:51
Nie od Majewskiej tylko od podatników. Ona łaskawie tylko przekazała.
Pytam
Pytam 15.11.2021, 19:24
czym cb Gutek obłaskawiła ze piszesz ze masz łaskawą Panią ?
Mistrz Polski w bierki
Mistrz Polski w bierki 15.11.2021, 09:14
Szkoda, że prawdziwej pracy się nie docenia. Takiej u podstaw...
Teraz pora nagrodzić zawodników rzutu pomidorem na odległość
www
www 15.11.2021, 08:44
Gdzie maseczki?

Pozostałe