Koronawirus w Akademii Zamojskiej. Przechodzą na naukę zdalną

  • 06.11.2021, 09:55
  • ak
Koronawirus w Akademii Zamojskiej. Przechodzą na naukę zdalną
Nie tylko uczniowie szkół i przedszkolaki, ale również studenci z powodu epidemii muszą uczyć się zdalnie. Tak jest m.in. w Akademii Zamojskiej.

Rektor zamojskiej uczelni rozporządzenie w tej sprawie wydał w piątek, 5 listopada. Czytamy w nim, że od poniedziałku 8 listopada przez tydzień (do 14 listopada) w systemie zdalnym odbywać się mają wszystkie zajęcia w Instytucie Techniczno-Informatycznym i Instytucie Społeczno-Ekonomicznym.

Z dnia na dzień przybywa również szkół i przedszkoli, w których trzeba było przynajmniej częściowo zrezygnować ze stacjonarnego systemu nauczania. W piątek, jak podało Kuratorium Oświaty w Lublinie, takich placówek było w całym województwie ponad 400. 

Z domów musiały uczyć się dzieci i młodzież z 22 szkół i przedszkoli w powiecie biłgorajskim, 13 w hrubieszowskim, 14 w tomaszowskim, 15 w zamojskim i aż 25 w Zamościu. Niektórzy kwarantannę zakończą dopiero w przyszłym tygodniu.

Pełna lista szkół i przedszkoli z Lubelszczyzny, w których wprowadzono naukę zdalną w załączniku poniżej.

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 06.11.2021, 10:43
Polecam lekturę Józefa Białka "COVID - 19".
Wielki Mason władca polaków z Niemiec
Wielki Mason władca polaków z Niemiec 06.11.2021, 18:28
Łba co skończył szkołę pompek i przysiadów. Niezły autorytet.

Pozostałe