Szukali staruszka i znaleźli. Jak profesjonaliści

  • 05.11.2021, 12:09
  • ak
Szukali staruszka i znaleźli. Jak profesjonaliści Fot. policja.pl
Córka 86-latka napisała list z podziękowaniami, podkreślając w nim profesjonalizm działania policjantów z Tomaszowa Lubelskiego. Bo skutecznie przeprowadzili poszukiwania jej zaginionego ojca.

Chodzi o zdarzenie z wtorku, 2 listopada. Starszy pan wyszedł z domu i bardzo długo nie wracał. Rodzina zaczęła się niepokoić. Zaginięcie 86-latka zgłoszono policji.

Czytaj także: Kobieta wdzięczna tomaszowskim policjantom napisała list

Dyżurny natychmiast przekazał rysopis mężczyzny wszystkim patrolom oraz wysłał do domu seniora policjantów, którzy przeprowadzili szczegółowy wywiad z córką zaginionego.

– W takich sytuacjach bardzo ważny jest czas podjęcia działań oraz informacje odnośnie miejsc, do których zaginiony mógł się udać – podkreśla Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszówie Lubelskim.

Policjanci sprawdzali adresy i miejsca, w których starszy pan mógł przebywać i znaleźli 86-latka, a później bezpiecznie odwieźli do domu. Niedługo po tym do koemndanta tomaszowskiej jednostki wpłynął list od kobiety, która podziękowała za profesjonalizm i zaangażowanie w poszukiwanie jej ojca.

Czytaj także: Dzielnicowa namówiła mężczyznę na odwyk. Jego żona jej podziękowała

Czytaj także: Starszy pan się zgubił. Pomogli mu młodzi ludzie

Czytaj także: Dzielnicowa na medal. Sierż. szt. Aneta Baranowska nagrodzona przez ministra

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Pełny profesjonalizm  Zimna  głowa  i gorące sercerce
Pełny profesjonalizm Zimna głowa i gorące sercerce 05.11.2021, 19:35
Profesjonalizm w każdym calu. Jak cwiczenia odebali dzieci z dziecakami terytorialsami pewnie przed wyjazdem na granice to uj wie o co im chodzi . Kosowo w skali micro sobie w Dębince zrobili. Jakieś puste beczki jakieś kolczatki, dzieciaki nabuzowane jak by prawdziwą misje miały hahahah. Masakra W realnym zagrożeniu na prawdziwej misju presji nie wytrzymają jak tak sie podniecają rolą na wiejskiej drodze.

Pozostałe