Brawo Franciszek Barnowski. Zamościanin wygrał "Szansę na sukces"

  • 04.11.2021, 13:00
  • ak
Brawo Franciszek Barnowski. Zamościanin wygrał "Szansę na sukces"
Pochodzący z Zamościa Franciszek Barnowski wygrał ostatni odcinek telewizyjnego programu "Szansa na sukces", w którym śpiewano piosenki Anny German. Zamościanin wystąpi więc w finale konkursu i powalczy o udział w konkusie Debiuty na scenie amfiteatru w Opolu.

Franciszek Barnowski to obecnie student pierwszego roku śpiewu estradowego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W Zamościu ukończył Gimnazjum nr 1. W tej szkole zaczął na poważnie swoją przygodę ze śpiewaniem, kształcąc się pod kierunkiem Katarzyny Bedy. I wtedy też zaczął stawiać pierwsze kroki na wielkiej scenie, m.in. występując m.in. roli tytułowej w musicalu „Piękna i Bestia”. A później były kolejne występy, koncerty i konkursy, w których młody wokalista sięgał po nagrody.

Wygrana w "Szansie na sukces" to kolejny ktok w jego wokalnej karierze. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Czytaj także:  Sukcesy uczniów SP nr 7 w artystycznych konkursach

Czytaj także: XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką w MDK (WYNIKI, ZDJĘCIA)

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewa
ewa 04.11.2021, 19:40
Gratulacje, grupa naprawdę była wyjątkowa, tym bardziej jest to sukces!
MC
MC 04.11.2021, 19:11
Brawo!!!!!!!!!!!

Pozostałe